Bakı Ekspo Mərkəzi, Azərbaycanın paytaxtı Bakı şəhərində, Heydər Əliyev Beynəlxalq Hava Limanının yaxınlığında yerləşən çoxfunksiyalı sərgi və konfrans mərkəzidir. 2010-cu ildə açılmış bu mərkəz, 10 hektar ərazidə yerləşir və 20,000 m²-dən çox sərgi sahəsinə malikdir. Müxtəlif beynəlxalq sərgilər, konfranslar və tədbirlərə ev sahibliyi edən Bakı Ekspo Mərkəzi, regionun ən böyük sərgi komplekslərindən biridir.
Formcond LLC, Bakı Ekspo Mərkəzində 784 kW gücündə müasir soyutma sistemi quraşdırmışdır. Layihə çərçivəsində 56 daxili və 14 xarici blokla təmin olunmuş bu sistem, sərgi salonlarının və tədbir məkanlarının optimal temperaturda saxlanmasını təmin edir. Ən son texnologiyalarla həyata keçirilən bu layihə, enerji səmərəliliyini artıraraq mərkəzin fəaliyyətini daha da effektiv etmişdir.

Бакинский Экспо-центр — многофункциональный выставочный и конференц-центр, расположенный в Баку, Азербайджан, рядом с Международным аэропортом имени Гейдара Алиева. Открытый в 2010 году, центр занимает площадь 10 гектаров и предлагает более 20 000 м² выставочного пространства. Бакинский Экспо-центр является одним из крупнейших выставочных комплексов в регионе, принимая различные международные выставки, конференции и мероприятия.
Компания Formcond LLC установила современную систему охлаждения мощностью 784 кВт в Бакинском Экспо-центре. Проект включал 56 внутренних и 14 внешних блоков, обеспечивая оптимальный температурный режим в выставочных залах и местах проведения мероприятий. Реализованный с использованием новейших технологий, этот проект повысил энергоэффективность и улучшил эксплуатационные характеристики центра.